Občanské sdružení pro volný čas Maršovice - logo

Hlavní partneři:

obec Maršovice

obec

společnost VEDES s.r.o.

vedes

 

06.06. 2012

Letnice 2012

V sobotu 2.6. 2012 proběhl druhý ročník Maršovických Letnic, který v sobě zahrnoval jak odpoledne pro děti, tak večerní program pro dospělé. Akce proběhla za podpory obce Maršovice, SDH Maršovice, Sokola Maršovice a místních myslivců.

Dětský den, na který se přišlo podívat asi 100 dětí, začal už ve 14 hodin představením kouzelníka Tomáše Holého z Liberce. Ten přítomné malé diváky dokázal naprosto nadchnout a vtáhnout do tajů svého kouzelnictví. Děti ho poté neopustily až do konce dětského dne, kdy jim po svém představení neúnavně několik hodin tvořil vše možné i nemožné z nafukovacích balónků.

Po kouzelnickém představení si děti měly možnost vybrat z mnoha zajímavých stanovišť. Pro ty odvážnější bylo zajištěno slaňování ze stráně a stříkání hadicí na cíl. Jiní si zase vyzkoušeli střílení ze vzduchovky nebo různé další atrakce - skákání v pytlích, souboje v kuličkách, chození na chůdách, možnost si zaskákat na trampolíně nebo zajezdit na koních a další soutěže. Za svoji snahu si menší i větší účastníci mohli u každého stanoviště odnést malou pozornost. Velkou atrakcí se stala ukázka RC modelů, která fascinovala nejen děti, ale i mnohé tatínky. Na konci odpoledne proběhl za velkého povzbuzování přihlížejících i malý závod mezi modely.

Druhá část Letnic - hudební festival - začala v 18 hod vystoupením rockové skupiny JinxX. Tu vystřídala funky skupina Running sushi. Od 21 hod hrála rocková jablonecká kapela Hush a na závěr vystoupila skupina Silent Session.

Počasí nám naštěstí přálo na celou akci a děkujeme všem, kteří se zúčastnili nebo nám pomáhali a těšíme se opět za rok.

 

Fotky z proběhlé akce.© Spolek pro volný čas v Maršovicích, z.s.Doporučujeme: Historické zelené sklo - Ručně vyráběné repliky středověkého skla,